logo

Addonics Ürünleri ve Yedek Parçaları Türkiye Satışı

Addonics markasına ait ürünler Türkiye de 2006 yılından bu yana rekabetçi satış fiyatları ve kısa teslim süreleri ile firmamız tarafında siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Addonics markasına ait aşağıdaki listede yer alan yada aşağıdaki listede yer almasa dahi sizin ihtiyaç duyduğunuz diğer tüm model yada referanslara teklif sunana bilmemiz için lütfen bizimle irtibata geçiniz. Başta İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Adana, Kayseri, Gaziantep ve Kocaeli gibi gelişmiş sanayi şehirleri olmak üzere, ürünlerimizi Türkiye çapındaki dağıtım ağımız ile istendiği durumda, uygun şartlar ile kapıda teslim edebilmekteyiz.

YALNIZCA ORİJİNAL VE YENİ ÜRÜN SATIŞI YAPMAKTAYIZ.

Firmamızın internet sitesinde gösterilen Addonics markasının yetkili distribütör veya üretici temsilcisi olmayıp, bu sitede gösterilen Özel marka adları ve ticari markalar ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir.

Ürün serisi Addonics

AA25IDE35

sabit sürücü adaptörü.

AD2U3PCI

2-port USB 3.0 PCI controller

ADSAIDE44

Addonics - SATA to 44-pin IDE Converter

CAUF1W-2

CipherUSB F1, 2 factors, ECB, Windows

CAUF2W

CipherUSB F2, CBC, Windows

CAUF2W-2

CipherUSB F2, 2 factors, CBC, Windows

DICSB

Addonics - Diamond enclosure for 3.5" IDE hdd, black

HDUSI325-A

Addonics - HDD Duplicator PRO Content: 1:1 HDD Duplicator PRO main unit, 2 Diamond SATA hard drive enclosures (DSACSB), 1 Diamond IDE hard drive enclosure (DICSB), EU power cord & user guide

MSHDUS5C

1:5 mSATA SSD/2.5" HDD Duplicator C

NASU2

Addonics - NAS Adapter Package Contents: NAS Adapter, 1 foot CAT5 Ethernet cable, 5V power EU adapter, User manual, Driver CD

R1ESU3F

(Addonics - 1U RAID Rack with eSATA/USB3/FW800, Content: 1U RAID Rack with eSATA, USB 3.0 and Firewire 800 interface, one 3-foot eSATA cable, one USB 3.0 6-foot A-B cable, one Firewire 800 cable, one Firewire 400 cable, Euro power cord and user guide)

ST5ESA

5 ESATA ile depolama kule V baz

NAU

(Ağa Bağlı USB) Adaptör

AAT18IDE25

1.8 “IDE sabit sürücü adaptörü

İstek için bize ulaşın