logo

Allied Telesis Ürünleri ve Yedek Parçaları Türkiye Satışı

Allied Telesis markasına ait ürünler Türkiye de 2006 yılından bu yana rekabetçi satış fiyatları ve kısa teslim süreleri ile firmamız tarafında siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Allied Telesis markasına ait aşağıdaki listede yer alan yada aşağıdaki listede yer almasa dahi sizin ihtiyaç duyduğunuz diğer tüm model yada referanslara teklif sunana bilmemiz için lütfen bizimle irtibata geçiniz. Başta İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Adana, Kayseri, Gaziantep ve Kocaeli gibi gelişmiş sanayi şehirleri olmak üzere, ürünlerimizi Türkiye çapındaki dağıtım ağımız ile istendiği durumda, uygun şartlar ile kapıda teslim edebilmekteyiz.

YALNIZCA ORİJİNAL VE YENİ ÜRÜN SATIŞI YAPMAKTAYIZ.

Firmamızın internet sitesinde gösterilen Allied Telesis markasının yetkili distribütör veya üretici temsilcisi olmayıp, bu sitede gösterilen Özel marka adları ve ticari markalar ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir.

Ürün serisi Allied Telesis

100BASE - TX

Fast Ethernet Switch

327140 AT-FS750/16-50

SWITCH - STANDALONE 16X 10/100 + 2X SFP KUPFER/FO 990-001056-50 (Alternative für AT-1600)

4215096 ATI AT-GS950/8-50 8Port

ATI AT-GS950/8-50 8Port 10/100/1000TX WebSmart Switch m.2SFP 990-003644-50

4215097 ATI AT-GS950/8POE-50 8Port

ATI AT-GS950/8POE-50 8Port 10/100/1000TX WebSmart POE Switch 990-002374-50

524629 (AT-FS708-50)

(ALLIED TEL AT-FS708-50 SWITCH - STANDALONE 8X 10/100 - EXT NETZTEIL - 19" ECO FRIENDLY)

814068

Allied Telesyn AT-8000GS/24POE-50 Switch Layer 2 switch with 24-10/100/1000Base-T ports plus 4 active SFP slots (unpopulated)

814106

Allied Telesyn AT-9000/28SP Switch Layer 2 Switch with 24-SFP fiber (unpopulated) ports plus 4 active 10/100/1000T / SFP Combo ports (unpopulated). ECO SWITCH

816318

Allied Telesyn AT-MC101XL Konverter

816403 (AT-SPLX10)

(Allied Telesis AT-SPLX10 Modul 10KM 1310nm 1000Base-LX Small Form Pluggable Hot Swappable)

816418

Allied Telesyn AT-G8LX10 Modul 10KM LX Gigabit Interface Converter - Hot Swappable

816569

Allied Telesyn AT-A47 Modul Unpopulated GBIC module for 8500, 8600 series switches

816825 (AT-8000S/16)

(Allied Telesis AT-8000S/16 Switch 16 Port Managed Fast Ethernet Switch with One 10/100/1000T / SFP Combo uplinks, Silent operation,)

830269

Allied Telesys AT-SPLX10/I 10KM 1310nm 1000Base-LX Small Form Pluggable - Hot Swappable - Industrial Temperature

AT x600-24Ts/XP

AT anahtar - 24 port - yönetilen

ALLIED TELESIS AT-X600-24TS-NCB1

NetCover Basic, One Year Support Package 1J

AT 750/16, L-2

Layer 2 managed switch 16x10/100 with 2 gigabit SFP combo ports

AT 810

Center Com Multiport Transceiver

AT 9924T

Allied Telesyn

AT- FS724I

Allied Telesyn:MCF106 ST

AT MC102XL

Allied Telesyn AT-MC102XL Konverter 100TX(RJ-45) to 100FX(SC) Fast Ethernet media converter

AT PB-1000

1000 sx to 10-100-1000 T PoE converter

AT –SPSX F7O SM SFP MODULE

AT –SPSX F7O SM SFP MODULE

AT-210TS UTP RJ45

Mini Transceiver

AT-210TS-05D

(Allied Telesis Allied Telesis CentreCom 210TS 10/100Mbps Ethernet Micro Transceiver Mfr P/N AT-210TS-05D)

AT-8000GS/24

(SWITCH LAYER 2 - STANDALONE 24X 10/100/1000 + 4X SFP LEE STAPELBAR)

AT-8000GS/24-50

Switch Layer 2 switch with 24-10/100/1000Base-T ports plus 4 active SFP slots (unpopulated)

AT-8000GS/48-50

Layer 2 switch with 48-10/100/1000Base-T ports Layer 2 switch with 48-10/100/1000Base-T ports plus 4 active SFP slots (unpopulated)

AT-8000S/16-50

16 Port Managed Fast Ethernet Switch with One 10

İstek için bize ulaşın