logo

Aplisense Ürünleri ve Yedek Parçaları Türkiye Satışı

Aplisense markasına ait ürünler Türkiye de 2006 yılından bu yana rekabetçi satış fiyatları ve kısa teslim süreleri ile firmamız tarafında siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Aplisense markasına ait aşağıdaki listede yer alan yada aşağıdaki listede yer almasa dahi sizin ihtiyaç duyduğunuz diğer tüm model yada referanslara teklif sunana bilmemiz için lütfen bizimle irtibata geçiniz. Başta İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Adana, Kayseri, Gaziantep ve Kocaeli gibi gelişmiş sanayi şehirleri olmak üzere, ürünlerimizi Türkiye çapındaki dağıtım ağımız ile istendiği durumda, uygun şartlar ile kapıda teslim edebilmekteyiz.

YALNIZCA ORİJİNAL VE YENİ ÜRÜN SATIŞI YAPMAKTAYIZ.

Firmamızın internet sitesinde gösterilen Aplisense markasının yetkili distribütör veya üretici temsilcisi olmayıp, bu sitede gösterilen Özel marka adları ve ticari markalar ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir.

Ürün serisi Aplisense

APR-2000AL W

(Intelligenter Differenzdruckmessumformer mit HART Protokoll, -Alu-Gehäuse mit Digitalanzeige, elektr. Anschluss 1/2"NPTf, -ATEX-Konform: nein -Messgenauigkeit: 0,075% -Ausgangssignal: 4...20 mA + HART, -Sensormessbereich: 0...1000 mbar, -Eingestellter Messbereich: 0...400 inH2O -Prozessanschluss: Typ C Art.Nr: APR2000ALW/0...1000mbar/0...400inH2O/C/US)

APIS-2X0-RSt-IHE-T00-P4-M2-W1-A0

Elektropnömatik pozisyonerler

İstek için bize ulaşın