logo

Atlas Filtri Ürünleri ve Yedek Parçaları Türkiye Satışı

Atlas Filtri markasına ait ürünler Türkiye de 2006 yılından bu yana rekabetçi satış fiyatları ve kısa teslim süreleri ile firmamız tarafında siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Atlas Filtri markasına ait aşağıdaki listede yer alan yada aşağıdaki listede yer almasa dahi sizin ihtiyaç duyduğunuz diğer tüm model yada referanslara teklif sunana bilmemiz için lütfen bizimle irtibata geçiniz. Başta İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Adana, Kayseri, Gaziantep ve Kocaeli gibi gelişmiş sanayi şehirleri olmak üzere, ürünlerimizi Türkiye çapındaki dağıtım ağımız ile istendiği durumda, uygun şartlar ile kapıda teslim edebilmekteyiz.

YALNIZCA ORİJİNAL VE YENİ ÜRÜN SATIŞI YAPMAKTAYIZ.

Firmamızın internet sitesinde gösterilen Atlas Filtri markasının yetkili distribütör veya üretici temsilcisi olmayıp, bu sitede gösterilen Özel marka adları ve ticari markalar ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir.

Ürün serisi Atlas Filtri

1001EEH13

suitable IN/OUT threads dimensions mm crtridge AB

3P BFP SX-AB-1"

ATLAS SENIOR PLUS HOT

3P-BFO SX-AB

Master Duplex Plus

ATLAS FILTRI 3/4

Kireç önleyici filtre

CARTRIDGES STRING 10 MICRONS HEIGHT: 490MM DIAMETER: 65MM

Two filter cartridges to put in filters Atlas Filtri master

FA 10 SX HOT

Filter element: polypropylene fibers. Height: 10 ". Transmission: 25 mn. Max. pressure: 6 bar. Max. temperature: 80 ° C. Manufacturer: ATLASFILTRI - Italy.

FA 20/R SX 25 MCR

Cartridge filter

FA 5 SX

filter element filter element: polypropylene fibers. Height: 5 '. Transmission: 1/3 mn. Max. pressure: 6 bar. Max. temperature: 45 ° C. Manufacturer: ATLASFILTRI - Italy.

FA CA 10 SX

Filterelement Type height: 10”. crack: 100 mn. Max. temperature: 45 C Material: polypropylene fiber and charcoal

FA MIGNONE 5 SX

filter element filter element: polypropylene fibers. Height: 5 '. Transmission: 5 mn. Max. pressure: 6 bar. Max. temperature: 45 ° C. Manufacturer: ATLASFILTRI - Italy

FA SX

Filter element is coiled of polypropylene fibers. Height: 10 ". Permeability: 25 mn. Max. pressure: 8 bar. Max. temperature: 80 ° C. Manufacturer: ATLASFILTRI - Italy.

FA10SX-5 MCR

cartridge

K2 DP SENIOR BFO BX

(housing Code: RA3210724 Height: 10 ". Max. pressure: 10 bar. Max. temperature: 45 ° C.)

MODEL SENIOR DUPLEX

cartridge seal

İstek için bize ulaşın