logo

BARL MASCHINENBAU Ürünleri ve Yedek Parçaları Türkiye Satışı

BARL MASCHINENBAU markasına ait ürünler Türkiye de 2006 yılından bu yana rekabetçi satış fiyatları ve kısa teslim süreleri ile firmamız tarafında siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. BARL MASCHINENBAU markasına ait aşağıdaki listede yer alan yada aşağıdaki listede yer almasa dahi sizin ihtiyaç duyduğunuz diğer tüm model yada referanslara teklif sunana bilmemiz için lütfen bizimle irtibata geçiniz. Başta İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Adana, Kayseri, Gaziantep ve Kocaeli gibi gelişmiş sanayi şehirleri olmak üzere, ürünlerimizi Türkiye çapındaki dağıtım ağımız ile istendiği durumda, uygun şartlar ile kapıda teslim edebilmekteyiz.

YALNIZCA ORİJİNAL VE YENİ ÜRÜN SATIŞI YAPMAKTAYIZ.

Firmamızın internet sitesinde gösterilen BARL MASCHINENBAU markasının yetkili distribütör veya üretici temsilcisi olmayıp, bu sitede gösterilen Özel marka adları ve ticari markalar ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir.

Ürün serisi BARL MASCHINENBAU

ZS1010D18T15

Zellenradschleuse 500x500 Flanschaußenmaß 600x600, max. Schüttguttemperatur 150°C, Baustahlausführung, außen liegende Lagerung, Wellenabdichtung mittels nachstellbarer Stopfbuchsen, Zellenrad aus Stahl mit 8 angeschweißten Rotorplatten aus Naxtra, mit angeflanschtem Getriebemotor, Fabrikat SEW, P = 1,5 kW, Mehrbereichs-Spannung: 220-240/380-415V/50Hz,

ZS1405D19-A

döner 250x250

İstek için bize ulaşın