logo

Bcs Ürünleri ve Yedek Parçaları Türkiye Satışı

Bcs markasına ait ürünler Türkiye de 2006 yılından bu yana rekabetçi satış fiyatları ve kısa teslim süreleri ile firmamız tarafında siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Bcs markasına ait aşağıdaki listede yer alan yada aşağıdaki listede yer almasa dahi sizin ihtiyaç duyduğunuz diğer tüm model yada referanslara teklif sunana bilmemiz için lütfen bizimle irtibata geçiniz. Başta İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Adana, Kayseri, Gaziantep ve Kocaeli gibi gelişmiş sanayi şehirleri olmak üzere, ürünlerimizi Türkiye çapındaki dağıtım ağımız ile istendiği durumda, uygun şartlar ile kapıda teslim edebilmekteyiz.

YALNIZCA ORİJİNAL VE YENİ ÜRÜN SATIŞI YAPMAKTAYIZ.

Firmamızın internet sitesinde gösterilen Bcs markasının yetkili distribütör veya üretici temsilcisi olmayıp, bu sitede gösterilen Özel marka adları ve ticari markalar ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir.

Ürün serisi Bcs

CNX100

loadcell

CNX50

YÜK HÜCRESİ

JUNCTION BOX

Assambled in an aliminum box, (2 in, 1 out), two PG7 clamps for load cells cable, and a PG11 clamp for output cable, (overall dimensions per enclosed dwg. A-4262), (The wiring diagram is shown in the enclosed dwg. A-4263)

M748DP

Mikroişlemci tabanlı dijital gösterge

M748-TA

TUNDISH CAR WEIGHING SYSTEM,ORDER NO:M748-TA/D-UA/MA-S1+XPS-E TUNDISH CAR WEIGHING SYSTEM MICROPROCESSOR BASED INDICATOR 5Vdc, 7-segments LED display, 14 mms high, red, assembled in an aluminium box, RS232C serial output, Profibus converter type XPS-E

M748

Mikroişlemci tabanlı dijital gösterge

Loadcell Junction Box

Yük Hücresi Bağlantı Kutusu

LC1(EXC+,EXC-,SIG+,SIG-,Shield)

Yük Hücresi juntion kutusu

Model CNX-100

BCS sıkıştırma yük hücreleri

CNX-100-43402

yük hücresi

type CN-150

BCS sıkıştırma yük hücreleri

LC 1

Yük Hücresi juntion Kutusu

13m092

Enstrüman tartı

TYPE- CXX3/B

YÜK HÜCRESİ

M748 051-510

DİJİTAL GÖSTERGESİ MİKROİŞLEMCİ

type CNX-100

BCS sıkıştırma yük hücreleri

model CNX-30

BCS sıkıştırma yük hücreleri

type COP08DP

Mikro-işlemci tabanlı düzenek

İstek için bize ulaşın