logo

Bdat Hauschildt Ürünleri ve Yedek Parçaları Türkiye Satışı

Bdat Hauschildt markasına ait ürünler Türkiye de 2006 yılından bu yana rekabetçi satış fiyatları ve kısa teslim süreleri ile firmamız tarafında siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Bdat Hauschildt markasına ait aşağıdaki listede yer alan yada aşağıdaki listede yer almasa dahi sizin ihtiyaç duyduğunuz diğer tüm model yada referanslara teklif sunana bilmemiz için lütfen bizimle irtibata geçiniz. Başta İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Adana, Kayseri, Gaziantep ve Kocaeli gibi gelişmiş sanayi şehirleri olmak üzere, ürünlerimizi Türkiye çapındaki dağıtım ağımız ile istendiği durumda, uygun şartlar ile kapıda teslim edebilmekteyiz.

YALNIZCA ORİJİNAL VE YENİ ÜRÜN SATIŞI YAPMAKTAYIZ.

Firmamızın internet sitesinde gösterilen Bdat Hauschildt markasının yetkili distribütör veya üretici temsilcisi olmayıp, bu sitede gösterilen Özel marka adları ve ticari markalar ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir.

Ürün serisi Bdat Hauschildt

1100559283

ROBOT KILIFI / %100 POLYAMID SARI RENKLI RULO SEKLINDE CAP 400 MM EN 16 CM /1 ADET=1 RULO=3,3 KG=45 M X 16 CM,MIN 9,9 KG,3,3 KG IN KATLARI BICIMINDE TALEP EDILMELI

İstek için bize ulaşın