logo

Beamer Ürünleri ve Yedek Parçaları Türkiye Satışı

Beamer markasına ait ürünler Türkiye de 2006 yılından bu yana rekabetçi satış fiyatları ve kısa teslim süreleri ile firmamız tarafında siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Beamer markasına ait aşağıdaki listede yer alan yada aşağıdaki listede yer almasa dahi sizin ihtiyaç duyduğunuz diğer tüm model yada referanslara teklif sunana bilmemiz için lütfen bizimle irtibata geçiniz. Başta İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Adana, Kayseri, Gaziantep ve Kocaeli gibi gelişmiş sanayi şehirleri olmak üzere, ürünlerimizi Türkiye çapındaki dağıtım ağımız ile istendiği durumda, uygun şartlar ile kapıda teslim edebilmekteyiz.

YALNIZCA ORİJİNAL VE YENİ ÜRÜN SATIŞI YAPMAKTAYIZ.

Firmamızın internet sitesinde gösterilen Beamer markasının yetkili distribütör veya üretici temsilcisi olmayıp, bu sitede gösterilen Özel marka adları ve ticari markalar ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir.

Ürün serisi Beamer

FBAS MM SET BEAMER 3105-EU

(Fabrikat: CSI Typ: Beamer-V Set besteht aus einem Sender und einem Empfänger. Wandelt ein FBAS-Videosignal zur Übertragung über ein multimode (850 nm) Glasfaserkabel in ein optisches Signal und beim Empfang zurück in das ursprüngliche Videosignal. Ein-/Ausgänge: 1 x 1 BNC Buchse 1 x ST-2A Buchse Max. Entfernungen / loss budget: 3 km und 12 dB analoge Übertragung. nicht kompatibel mit den Pure Digital Verteilern)

İstek için bize ulaşın