logo

Aalborg Instruments Ürünleri ve Yedek Parçaları Türkiye Satışı

Aalborg Instruments markasına ait ürünler Türkiye de 2006 yılından bu yana rekabetçi satış fiyatları ve kısa teslim süreleri ile firmamız tarafında siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Aalborg Instruments markasına ait aşağıdaki listede yer alan yada aşağıdaki listede yer almasa dahi sizin ihtiyaç duyduğunuz diğer tüm model yada referanslara teklif sunana bilmemiz için lütfen bizimle irtibata geçiniz. Başta İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Adana, Kayseri, Gaziantep ve Kocaeli gibi gelişmiş sanayi şehirleri olmak üzere, ürünlerimizi Türkiye çapındaki dağıtım ağımız ile istendiği durumda, uygun şartlar ile kapıda teslim edebilmekteyiz.

YALNIZCA ORİJİNAL VE YENİ ÜRÜN SATIŞI YAPMAKTAYIZ.

Firmamızın internet sitesinde gösterilen Aalborg Instruments markasının yetkili distribütör veya üretici temsilcisi olmayıp, bu sitede gösterilen Özel marka adları ve ticari markalar ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir.

Ürün serisi Aalborg Instruments

P11S3-VF0

Schwebekörper Durchflussmesser AALBORG Prozessanschluß: 2 x 1/4" Klemmringverschraubung mit Mittenabstand von 224 mm medienberührte Werkstoffe: Edelstahl (316 SS),

TYPE NRS 1-FB

Level Switch

6633020

Ürün No 2, Manometre 0-25 Bar, için yedek parça: DO Ateşleme Pompa

GIN 3000-0.4BUFD

çiy noktası METRE

8100 000008

 Şamandıralı Seviye Anahtarı

İstek için bize ulaşın